MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Повітряні кульки

Друк на повітряних кулях.

Друк на повітряних кульках

Друк на повітряних кульках – це чудове рішення під час проведення різних акцій, відкриття власного магазину, реклами вашого кафе, ресторану, компанії і багато іншого. Кульки є частиною оригінального декору, який відрізняється цікавим дизайном. Такі вироби стануть незамінним маркетинговим інструментом під час виведення та демонстрації нового продукту на українському та навіть на міжнародному ринку.

Популярні типи повітряних кульок

Повітряні кульки з логотипом можуть мати різний колір, форму та розмір. Все залежить від індивідуальних побажань клієнта. Але частіше використовуються наступні види:

  1. Кульки пастель – зовнішня поверхня може бути розфарбована у будь-який відтінок (характерною особливістю є кольорова оболонка).
  2. Кульки з логотипом кришталеві – кольоровий декор, але з прозорою оболонкою. До цієї категорії включені як прозорі, абсолютно безбарвні моделі, так і кольорові варіанти.
  3. Кульки металік – вони відрізняються наявністю металевого відтінку з перламутровими переливами.

Рекламна компанія MARIK.ua допоможе кожному клієнту вибрати та замовити друк на воздушних кульках, визначившись з їхньою кількістю та кольорами.

Замовити кульки з латексного матеріалу

Логотип на воздушних кульках, виготовлених з латексу, дозволяє запропонувати унікальну можливість прорекламувати ваш товар, послуги або компанію, бренд таким чином, щоб споживачі дійсно зацікавилися в даній пропозиції.

Вибираючи якісні латексні кульки, кожен клієнт отримує безліч переваг:

  • Кульки ідеально круглої форми;
  • Рівномірне розподілення кольору;
  • Кульки, які відмінно утримують гелій;
  • Швидко повертаються до початкового зовнішнього вигляду.

Щоб купити повітряні кульки з логотипом недорого, досить звернутися за допомогою до нашої компанії MARIK.ua. Кваліфіковані фахівці готові допомогти кожному клієнту, виконуючи вказані вимоги та побажання.

23-marik-povitrjani-kulki
Залишіть заявку і ми проконсультуємо Вас