MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Сувеніри

Виготовлення сувенірної продукції з логотипом

Формування іміджу компанії – одна зі складових успішного бізнесу, тому важливо продумувати кожну деталь корпоративної культури. Сувеніри з нанесеним логотипом – це важливий інструмент взаємодії з партнерами і кінцевими споживачами для закріплення вже знайомого іміджу як ідеального і необхідного в житті.

Правильно підібрана і якісно виготовлена ​​сувенірна продукція з логотипом компанії є не тільки важливою складовою маркетингу, але і прекрасним подарунком за будь-що. Рекламне агентство Marik.ua здійснює продаж сувенірної продукції з нанесенням логотипу оптом і в роздріб.

Виробництво корпоративних подарунків в Marik.ua

Для виробництва якісної рекламно-сувенірної продукції необхідно вивчити специфіку бізнесу клієнта. Фахівці Marik.uа створюють сувенірну продукцію з нанесенням логотипу в тісній співпраці з замовником. Цільова аудиторія, бізнес-модель, суть проведеної акції, ваше бачення кінцевого продукту необхідні нам для виготовлення корпоративного сувеніра.

Ми виробляємо на замовлення сувеніри з логотипом для клієнтів, а також аксесуари різних розмірів і матеріалів для співробітників і дилерів. При цьому при їх виготовленні важливо використовувати всю площу майбутнього продукту.

Отже, чим більше сувенір, тим більше інформації ви можете розмістити на ньому. На нього можна нанести не тільки ваш логотип, а й навіть невеличкий текст, який дозволяє розповісти про компанію.

Важливим моментом є проведення рекламного заходу. Постарайтеся провести його осмислено. Сувеніри та корпоративні подарунки зроблять очікуваний ефект на споживачів і партнерів, якщо будуть подаровані в святковій атмосфері, в потрібний момент.

Marik.uа – професійний підхід до роботи

Співробітники компанії підходять до виконання замовлення з належною відповідальністю і працьовитістю для якісного вирішення кожного поставленого завдання.

Корпоративна продукція, створювана рекламним агентством Marik.uа, відрізняється оригінальністю: ми допомагаємо по-новому поглянути на звичні і прості речі.

Багаторічний досвід по-справжньому безцінний, але ми продовжуємо вчитися, розширюючи сферу застосування сувенірів з логотипом.

Більш того, в рекламному агентстві Marik.uа ви можете придбати тематичні подарунки і сувеніри з нанесенням логотипу, що значно спрощує процес подальшої організації заходів для їх вручення.

Вигоди для клієнтів:

  • Всі категорії сувенірної продукції: промо, бізнес, VIP, подарунки дилерам, корпоративні подарунки з лого, одяг, поліграфія на всі випадки життя.
  • Винахідливий і творчий підхід до виготовлення сувенірної продукції з логотипом.
  • Надійність і увага до дрібниць.
  • Майстерність, заснована на багатому досвіді. Можливість купити оптом подарунки та сувенірну продукцію в Україні з доставкою в мінімальні терміни. Професійна допомога в реалізації найсміливіших ідей щодо кожного конкретного події.
  • Відмінний результат.

Вибір сувенірної продукції

Найчастіше універсальність може зашкодити не тільки рекламної кампанії, але і всій справі. Не варто з шаблонними мірками підходити до вибору такого товару, як корпоративні подарунки.

З точки зору фінансів вкладення в рекламу можуть становити суми від нуля до нескінченності.

Продуманий підхід до створення сувенірів або подарунків з логотипом допоможе не тільки заощадити гроші, але і набагато ефективніше заявити про себе, закріпивши в свідомості споживачів зв’язок образу вашої компанії з пропонованими товарами або послугами.

Про це варто пам’ятати завжди. А щоб не ламати голову і не витрачати дорогоцінний час, зверніться до фахівців.

Хочете купити оригінальні подарунки оптом? Звертайтеся в Marik.uа!