MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Брелки

Брендовані брелоки можуть бути виготовлені з різних видів матеріалів: починаючи з дерев’яних, металевих виробів та закінчуючи пластиковими, текстильними та навіть шкіряними виробами. Логотип саме вашої компанії може стати головним прикрасою для ключів ваших клієнтів, ділових партнерів, співробітників компанії. Така сувенірна продукція використовується для рюкзаків, телефонів.

Популярні способи друку

Друк на брелоках здійснюється нашими спеціалістами рекламного агентства MARIK.ua. Ми підберемо найбільш підходяще рішення для оформлення будь-якого сувеніра:

  1. Тамподрук – здійснюється перенос конкретного зображення на різні поверхні за допомогою спеціальної форми.
  2. Декоративні вставки – в якості додаткового прикраси брелоків використовується бісер, стрази, різнокольоровий декоративний пісок та багато іншого.
  3. УФ-друк – це повноцінний друк, який не потребує тривалої попередньої підготовки матеріалу.
  4. Тиснення – створення чіткого та вкритого рисунка на будь-якій поверхні.
  5. Лазерна гравірування – створення різноманітних написів та рисунків.

Нанесення логотипу на брелоки виконується найзручнішим і вигідним способом з урахуванням індивідуальних побажань замовника.

Брелоки з логотипом – кращий сувенір

Відзначаються одразу кількома основними перевагами використання брелоків з логотипом в якості оригінального сувеніру:

  • Висока рекламна ефективність – це відмінний спосіб привернути увагу всіх оточуючих.
  • Бюджетність замовлення – при мінімальних грошових витратах можна помітно збільшити впізнаваність свого бренду, підігріти інтерес до його продукції та послуг.
  • Лояльність цільової аудиторії (ЦА) – це одночасно приємний і корисний сувенір, для якого однозначно знайдеться використання.

Щоб замовити брендування брелоків, необхідно звернутися за допомогою в рекламну компанію MARIK.ua. Ми допоможемо підібрати оригінальні та креативні форми, принти, підберемо найбільш підходящі способи друку, втілюючи в реальність різні ідеї замовника.

27-marik-brelki
Залишіть заявку і ми проконсультуємо Вас