MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Друк на тканині

Друк на тканині – один із найстаріших видів реклами. Розміщення малюнків на одязі, ковдрах тощо. - найкращий спосіб створити свою унікальну річ, ні на що не схожу.

Друк на тканині – один із найстаріших видів реклами. Розміщення малюнків на одязі, ковдрах тощо. – найкращий спосіб створити свою унікальну річ, ні на що не схожу. Сьогодні можна надрукувати на будь-якому виробі з тканини будь-який малюнок. Немає обмежень у формі, кількості кольорів або роздільній здатності зображення.

Що б це не було:

Атлас, габардин, шифон, плащівка, сандвіч, спанборд, дюспо, біфлекс тощо. – на кожному з цих матеріалів можна зробити якісний друк. На ринку є кілька технологій друку, які дозволяють зробити замовлення на будь-який смак.

Які ж технології існують:

Шовкографія (трафаретний або шовкотрафаретний друк). Зображення продається через шовкову сітку (трафарет) на тканину. Ідеально для друку на одязі під час замовлення великої кількості одиниць. Також може наноситься практично на будь-яку поверхню від чашок до автомобілів та фюзеляжів літаків. Найстійкіший вид друку.

Прямий друк (цифровий). Сучасний тип друку, де електронне зображення завантажується в принтер. Такий друк недорогий. При цьому дуже довговічна і якість дуже висока.

Сублімація (термоперенесення). Технологія друку для перенесення зображень виключно на синтетичні тканини (атлас, тафета, габардин, сатен, блекаут та ін.). Фарба у спеціальному принтері нагрівається, утворюючи газ, що наноситься на поверхню тканини. Такий спосіб дозволяє друкувати зображення будь-якої роздільної здатності, будь-яких кольорів. Висока стійкість до прання та прасування. На натуральних тканинах не можна використовувати.

Термотрансфер (термоаплікація). Перенесення зображення на тканину за допомогою спеціальної плівки (або паперу), на яку малюнок наноситься дзеркально. Використовується з натуральними тканинами, а також із синтетичними, які витримують високу температуру при прасуванні. Довговічна.
nРотаційний друк. Досить складна технологія, яка потребує наявності спеціальних верстатів, оскільки зображення наноситься на тканину за допомогою валів, на яку наноситься фарба. Як правило, ця технологія використовується на текстильних виробництвах. При цьому за допомогою ротаційного друку нанести зображення можна на будь-який вид тканини, будь-яких розмірів. Від одягу до килимів та спец. обмундирування.

Існує ще ряд технологій та відгалужень від вже описаних методів друку, але ми розглянули основні та найпопулярніші. Вони покривають усі можливі бажання друку на тканині.

Компанія Marik.ua допоможе вам зрозуміти, який саме метод друку буде найбільш оптимальним саме для вас.

Наші консультанти дадуть відповідь на будь-які ваші запитання, щоб ви змогли замовити у Marik.ua саме те, що вам потрібно.

Щоб ви не хотіли замовити, ми зможемо здійснити будь-яке ваше бажання.

Від друку на одязі, кепках, шапках, шарфах, прапорах, рюкзаках, сумках… до килимів, великих тканинних полотен, полотен та великих банерних зображень.

 

Пишіть, дзвоніть нам для консультації та замовлення!

marik-logo-2
Залишіть заявку і ми проконсультуємо Вас