MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Рекламні щити

Від зовнішньої реклами не сховаєшся. Вона розміщується на вулицях в мегаполісах, містах, селах. Зустріти зовнішні вивіски можна всюди, починаючи з фасадів будівель, тротуарів і закінчуючи магістралями. Пошукові запити у Google за типами реклами у 2020 році. Те, що найбільше шукали замовники:

Реалії вуличних конструкцій в 2020

Зовнішня реклама в міському просторі, зокрема і Хмельницькому користується попитом через свою ефективності. Її не можна вимкнути, проігнорувати, на відміну від роликів по ТБ, спливаючих вікон в інтернеті і реклами в соціальних мережах. «Зовнішня реклама» не працюватиме, тільки якщо згасне Сонце, але і на цей випадок є світиться «аутдор», який приваблює клієнтів 24/7. Тому кількість рекламних конструкцій невблаганно зростає на вулицях міста. Як розібратись? Замовте в нас рекламний аудит і ми підберемо Вам найоптимальніше рішення, тут:

Що працює краще за все?

Рекламна агенція Марік веде виробництво зовнішньої реклами в Хмельницькому з 2010 го року. За цей час ми постійно розвивались і розвивали виробництво зовнішньої реклами в місті. Грунтуючись на багаторічному досвіді, пропонуємо наш ТОП найефективніших вуличних конструкцій.

Світлова об’ємна вивіска

Встановлена світлова об’ємна вивіска, завдяки розташуванню, габаритам і підсвітлені, домінує над іншими вивісками і першою кидається в очі, як маячок для Ваших та потенційних клієнтів. Бізнесу це додає престижу, завжди буде ефектно і ефективно.
vyviska ads - Рекламні щити
Встановлена на Острівку кохання у Хмельницькому світлова об’ємна вивіска з логотипом міста (на річці Буг) за замовленням Хмельницької міської ради.

Рекламні щити: білборди

Рекламні щити, білборди, які розташовані недалеко від місця торгівлі, являються чи не найкращими способами нагадування про покупку Вашого продукту. Велика та яскрава конструкція точно відкладеться в пам’яті і той хто бачив цю рекламу тепер точно буде розглядати компанію-рекламодавця перед покупкою. Розміщуйте, також, рекламні установки вздовж трас, на автостоянках, перехрестях. Білборди з підсвіткою – чи не найкраща зовнішня реклама, однак потрібно розуміти, що працюють лише грубі схеми, тому рекламну площину не варто перенасичувати інформацією. Краще робити рекламу так, щоб був посил на одну дію клієнта: дзвінок, прихід у офіс чи торгову точку, сайт, тощо.
bord marik - Рекламні щити
Рекламна кампанія Марік “Стань помітнішим”

Банерна розтяжка

Банерна розтяжка має широкий спектр розміщення від металевих каркасів серед поля, будинків, аж до транспорту. Розміри полотна можуть варіюватися в межах від двох-трьох метрів до кількох сотень метрів. Вночі банер може підсвічуватися галогеновими або світлодіодними прожекторами на штангах. У порівнянні з вивісками ефективність такої реклами в темряві – нижче. Як показує статистика, банерна розтяжка буде максимально корисною для розважальних закладів, банків, агентств нерухомості, страхових компаній, автосалонів, туристичних агентств, навчальних закладів, спортклубів та фітнес-центрів – словом, для організацій, які часто рекламують нові програми і тимчасові акції, бо не є дорогими у виготовленні, а також можуть розміщуватись в найнепередбачуваніших місцях. Ми, серед іншого, також надаємо послугу: погодження на рекламне місце (+380677855558). Важливо, щоб інформація на полотні легко читалася і сприймалася протягом 3-5 секунд, друк був чіткий і якісний і краще оснастити такий банер підсвітленням.
banerna roztiazhka. vykonaly zamovlennia dlia kompanii rezina club. - Рекламні щити
Банерна розтяжка у Хмельницькому виконана рекламною агенцією Марік

Сітілайти

Сітілайт– це рекламна конструкція, що встановлюється на вулицях і всередині приміщень.  Нерідко їх монтують у великих торгово-розважальних центрах.  Найчастіше їх можна зустріти на центральних вулицях з великим потоком людей.  Головна перевага такої реклами в тому, що зовнішнє розміщення привертає увагу величезної кількості народу і оскільки, переважно сітілайти розміщуються на пішохідній зоні, то це дає більший час на взаємодію з клієнтом ніж білборд, який переважно (не завжди) розміщується на автошляхах.

Реклама на транспорті

Реклама на транспорті – ефективний інструмент підвищення впізнаваності компанії або продажів різних товарів і послуг. Вона швидко привертає увагу, виділяється і запам’ятовується потенційним покупцям. Таку рекламу дійсно складно не помітити і не звертати на неї увагу. Чому варто замовляти розміщення реклами на транспорті і чому вона ефективно працює? Для цього є кілька причин:
  1. Перш за все, її успішність обумовлена ​​особливістю людської психології. Наш мозок реагує в першу чергу на рух. Згідно з дослідженнями, динамічна реклама привертає на 90% більше уваги, ніж статична.
  2. Розмір рекламного оголошення. Один з видів реклами на транспорті – практично повне обклеювання транспортного засобу спеціальними плівками з вашою рекламою. Перехожим дійсно потрібно постаратися не звертати увагу на величезну яскраву рекламу, якої обклеєний весь автобус або тролейбус.
  3. У середньому звичайні люди мінімум двічі за день користуються послугами громадського транспорту. При цьому, в залежності від міста, вони витрачають на дорогу в середньому від 20 до 60 хвилин. Якщо розмістити вашу рекламу всередині салону, її обов’язково побачать.
  4. Широке охоплення. Уявіть, скільки людей за день користуються громадським транспортом. Замовляючи таку рекламу, ви сильно збільшите впізнаваність свого продукту, послуги або бренду.

Конвексборди

Розміщують канвексборди на опорах вуличного освітлення та міського електротранспорту, що дозволяє їм ефективно працювати як на учасників пішохідного руху, так і на транспортні потоки. Конвексборди мають привабливий зовнішній вигляд і приковують до себе увагу споживачів в світлий час доби сім днів на тиждень. Конвексборд дає можливість споживачеві в разі необхідності підійти ближче і уважніше ознайомитися з інформацією на постері, що теж можна віднести до достоїнств такої зовнішньої реклами.
konveks bord - Рекламні щити
Конвексборди у Хмельницькому по вулиці Кам’янецька

Світлодіодні екрани

Ну і нарешті, вишенька на торті – світлодіодний LED-екран! На сьогоднішній день є королем зовнішньої реклами. Всі ми бачили найрозрекламованіше місце на землі, що називається “Таймс сквер”. Ці екрани щорічно приносять надзвичайні прибутки їх замовникам. На них можна транслювати все, що завгодно. Українські підприємці вже починають розуміти, що в цьому майбутнє і воно не минуче. Потихеньку на вулицях Хмельницького, від місця до місця з’являються поодинокі приклади рекламних щитів, сітілайтів та навіть рекламних вивісок з LED-екраном. Погодьтеся, динамічна реклама найбільш помітна на загальному тлі.
bez ymeny 1 - Рекламні щити
LED Екран у центрі Хмельницького.

Отже, яка вулична зовнішня реклама найбільш успішна? Та, що має яскраву ідею втілення і якісно виконана. У статті ми вказали ТОП зовнішньої реклами міста Хмельницький.

Хочете замовити рекламу? Команда Марік гарантує першокласну якість і оперативне виконання у комфортній ціні. Нам є чим здивувати. Не вірите – перевірте!