MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Дизайн

Реклама, яка не має ефектного дизайну, немов смачна цукерка в некрасивій обгортці. Начебто і ласощі, встояти перед яким неможливо, але поспішати спробувати ніхто так і не ризикує. Реалії такі: коли є з чого вибирати, а сьогоднішнє різноманіття створює всі для цього умови, тоді навряд чи хто буде зупинятися на тому, що не викликає симпатії і довіри.

На думку експертів, у реклами є три секунди, щоб привернути увагу оточуючих. За цю коротку мить людина повинна “зачепитися” за щось для нього цікаве. І якщо враховувати те, що близько 80% рекламної інформації сприймається, перш за все, через зір, то “брати” потенційного клієнта необхідно нічим іншим, як дизайном – добре продуманим професійним дизайном.

Якщо у золотої рибки є ліміт на три бажання, то у Marik.ua такого ліміту немає. Наша пропозиція – виконання всіх бажань в дизайні – створення ідей і рішень, що сприяють підвищенню продажів і рейтингу компанії в цілому. Фірмовий стиль, поліграфія, зовнішня реклама, виставкові стенди, сувенірна продукція, – фахівці студії зроблять оформлення будь-якого рекламного носія в кращому вигляді.

Що отримує компанія, яка звернулася в нашу компанію.

  • Якісну дизайнерську розробку рекламних матеріалів, що сприяє ефективному просуванню товарів і послуг;
  • Упевнений вихід на ринок з гідною самопрезентацією;
  • Імідж-репутацію сильної і самодостатньої компанії, що має стійкий образ в суспільній свідомості;
  • Позитивний внутрішньокорпоративний імідж, який формує доброзичливий соціально-психологічний клімат всередині компанії;
  • Неповторний і запам’ятовується фірмовий стиль, який допоможе гідно конкурувати в галузі.

Чому варто вибрати саме нашу студію дизайну.

  • Швидко, бездоганно і унікально – так працюють фахівці студії. Ми гарантуємо оперативне та якісне виконання завдань, без прострочень і косяків.
  • У нас є чималий досвід поєднання креативних, нових і перевірених часом прийомів в рекламі. Це допомагає в розробці дійсно успішних дизайнерських рішень.
  • Кожному проекту ми гарантуємо відповідальне ставлення, індивідуальний підхід і доступну вартість.
  • Дизайн очима нашої компанії – це творчість, натхнення і прорив. Тому сміливо заявляємо, ми любимо свою роботу і зробимо все як для себе.

Дизайн реклами – це тонке мистецтво, засноване на фундаменті психологічного впливу. І цим мистецтвом ми добре володіємо. Базування роботи на сукупності сучасних поглядів, підсвідомих прийомів і креативного підходу дозволяють досягати дійсно хороших результатів.

Не варто забувати, що наша студія є часткою рекламного агентства повного циклу, і крім дизайнерської розробки рекламних матеріалів ми здійснюємо друк, виготовлення і розміщення реклами, що здатне значно полегшити задачу розкрутки компанії. Рекламне агентство Marik.ua здатне на все!