MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Розробка WEB сайтів

Адаптивні, користувацько орієнтовані сайти з легкою для роботи адміністративною панеллю WordPress

Веб студія Марік у Хмельницькому

Компанія фахівців, що займаються створенням і просуванням веб-ресурсів. Розробка сайтів у Хмельницькому, як процес створення сайту, який буде якісний, відвідуваний і такий що приносить прибуток, комплекс робіт і для цього веб студія (Хмельницький) Марік працює в таких областях знання, як:

 • Веб-проектування;
 • Веб дизайн;
 • Програмування;
 • Копірайтинг;
 • Контент;
 • SMM;
 • Таргетинг;
 • Соціальні мережі та інше.

Виходячи з реалій, які зараз є у Хмельницькому та Україні ми, як веб студія, що займається розробкою сайтів, прийняли рішення об’єднати всі методики просування в інтернеті та зовнішньої реклами. Роботи у нашій веб студії плануються в комплексі та реалізуються одним пакетом, для того, щоб:

 • по-перше входило в ціну, яка найкраще виражала якість.
 • по-друге, клієнт має справу з однією компанією і працює з одним менеджером з усіх рекламних питань.

Процес роботи по розробці сайту:

 1. Вибір типу сайту: Сайт візитівка, Лендінг сторінка (односторінковий сайт), Корпоративний сайт, Сайт каталог, Інтернет магазин, новинкою є Сервісний сайт для роботи з об’ємними базами даних користувачів.
 2. Дизайн: індивідуальний дизайн, мультимедійний дизайн, свій дизайн.
 3. Верстка сайту: як сайт виглядає на комп’ютерері, планшетна версія сайту, мобільна версія сайту, додаток для android та ios.
 4. Вибір CMS: WordPress, OpenCard, Magento, написання сайту на коді.

Наступним етапом, коли розробка сайтів завершена і він вже запущений в роботу, стає його просування. Це необхідний комплекс заходів, який потрібно, щоб збільшити відвідуваність сайту і, відповідно, прибуток. Щоб цього досягти, необхідно вивести сайт на перші позиції в пошукових системах, тоді потенційні покупці або клієнти за запитом будуть відразу бачити просувний ресурс і з великою ймовірністю будуть шукати потрібні товари або послуги саме на ньому. Типи просування:

 • СЕО оптимізація;
 • Таргетування у Facebook та Іnstagram;
 • Реклама у Google (Google ADS);
 • Зовнішня реклама;
 • Елементи комунікації (Чат боти).

На що звернути увагу при розробці сайту:

 1. Велика увага приділяється розробці веб-дизайну. Розробити веб-дизайн не важко, але ось зробити його дійсно якісним, функціональним і зручним, дійсно складно. Дизайн повинен відповідати профілю замовника, містити елементи корпоративної символіки. Також професіонали завжди проводять юзабіліті-тестування.
 2. Обов’язково проводиться аудит цільової аудиторії (ЦА). Щоб сайт був корисний для аудиторії, потрібно визначити цільову аудиторію бізнесу, її запити, переваги та інтереси. Необхідно провести аналіз і задати параметри ЦА: середній дохід, стать, вік, регіон проживання. Також корисно провести аудит ніші, проаналізувати, які сайти в ній вже є, які сайти у конкурентів.
 3. Виявляється комплексний веб-маркетинг дозволяє не просто збільшити відвідуваність ресурсу, а підвищити конверсію, щоб більше відвідувачів ставали клієнтами. Для цього робиться цілий комплекс заходів, спочатку розробляється маркетинговий план, де детально описується кожна послуга, встановлюються терміни.
 4. Технічна підтримка, консультування та ведення клієнта після виконання роботи. Сьогодні надати послуги студії і навіть зробити це на гідному рівні може багато компаній. Однак рідко хто бере на себе відповідальність за результат і не відмовляється надавати підтримку клієнта після старту сайту.

Веб студія Марік у Хмельницьки Марік це крок назустріч до автоматизації бізнес процесів та чудова методика роботи зі своєю аудиторією. Звертайтесь, консультації у нас з усіх питань завжди безкоштовні

38-marik-lending-1
Залишіть заявку і ми проконсультуємо Вас