MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Пластик ПВХ друк

Друк на ПВХ: УФ друк 3мм

Друк на ПВХ

Друк на ПВХ – технологія, яка з кожним днем стає все популярнішою та займає одне з перших місць в друці.

ПВХ або полівінілхлорид – гладкий білий пластик товщиною 1-10 мм, який дозволяє друкувати на ньому будь-які зображення в великому роздільній здатності високої якості.

Реалії сучасного світу вимагають сучасних способів реалізації реклами – довговічність, швидкість виробництва, якість.

ПВХ – те, що відповідає всім запитам і дозволяє створювати унікальні рекламні конструкції.

Які ж особливості друку на ПВХ:

  • Висока якість зображення. Роздільна здатність друку – до 1440 dpi – ідеально для інтер’єрів, виставок, презентацій і т.д. Це дійсно якісно новий рівень зображення на рекламному щиті.
  • Зносостійкість. Зображення не змінює свій зовнішній вигляд протягом багатьох років. Крім того, воно не «боїться» низьких і високих температур та впливу мийних засобів.
  • Швидкість виробництва. При тому, що при виробництві практично неможливо зіпсувати зображення (що є ще однією несумнівною перевагою), так і друк на ПВХ пластике робиться швидко.
  • Недорого. Дійсно, при тому, що такий друк сучасний і практично не має недоліків, він не дорого коштує. У порівнянні з більш традиційними матеріалами друк на ПВХ – це недорого.

Отже, якщо ви хочете якісну, сучасну, економічну рекламу, вам необхідно замовити друк на ПВХ пластике.

Якщо вам потрібно створити професійну, красиву, модернову презентацію, оформити виставку або створити оригінальний дизайн інтер’єру, вам потрібен друк на ПВХ.

Компанія Marik.ua не перший рік працює з цією технологією друку і завжди готова допомогти в створенні унікальної реклами вашого бізнесу.

Наші консультанти допоможуть у виборі дизайну, розміру та розміщення вашої реклами.

Пишіть, дзвоніть нам для консультації та замовлення!

15-marik-pvh-uf-druk
Залишіть заявку і ми проконсультуємо Вас