MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Павербанки

Виділимося за допомогою брендованого блокнота або чашки

Все важче виділитися, використовуючи брендовані блокноти або чашки, оскільки все більше брендів включають ці сувеніри до своєї рекламної кампанії. Друк на Power Bank – це креативне рішення, оскільки такий пристрій стане справжнім помічником для ваших бізнес-партнерів, співробітників та клієнтів. Крім того, представлений виріб може скласти гідну конкуренцію іншим поширеним брендованим подарункам.

Який спосіб друку обрати?

Рекламна компанія MARIK.ua пропонує кожному клієнту підібрати Power Bank з друкуванням логотипу недорого, обираючи найбільш підходящий спосіб оформлення пластикових або металевих поверхонь.

Серед таких способів друку варто відзначити:

  1. Метод лазерного гравірування – якісне і довговічне нанесення логотипів і інших написів. Це підходящий спосіб для прикраси металевої корпусної частини.
  2. Повноцінний УФ-друк чудово підходить для обробки пластикових поверхонь.

Брендовані Power Bank можуть стати корисним і приємним подарунком для кожного, виконуючи роль ненав’язливого маркетингового інструмента. Така реклама не відштовхує і не відлякує споживачів, дозволяючи успішно просувати власний бренд.

Переваги друку на Power Bank

Щоб друк на Power Bank був дійсно якісним і довговічним, необхідно довіряти виконання всіх процесів досвідченим фахівцям. Наша рекламна компанія MARIK.ua відзначає відразу кілька суттєвих переваг, що стосуються використання брендованих Power Bank:

  • Це корисний пристрій, що дозволяє вирішити проблему з недостатньою кількістю енергії на різних гаджетах.
  • Це ефективний спосіб креативної реклами – пристрій постійно буде знаходитися в зоні уваги широкої аудиторії.

Нанесення логотипу на Power Bank здійснюється різними способами та методами з урахуванням матеріалу, з якого виготовлений корпус, а також з урахуванням індивідуальних побажань клієнта.

paverbank-ads
Залишіть заявку і ми проконсультуємо Вас