MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Реклама на ліфтах та підїздах

Розміщення реклама на ліфтах та підїздах.

Опис

Іноді важко “досягти” потенційного клієнта, розміщуючи зовнішню рекламу в місті, або на медіа-ресурсах (радіо, телебачення, інтернет). Є люди, які живуть у своєму медійному світі, і які ігнорують такі види реклами.

Але, при цьому такий тип людей цікавиться всім, що відбувається у їхньому будинку, дворі або районі.

Розміщуючи рекламу на під’їздах або в ліфтах, у нас є можливість звернути їхню увагу на свій бренд, ознайомити з рекламною пропозицією та зробити їхнім потенційним клієнтом.

Звичка людей ознайомлюватися з актуальними новинами або пропозиціями на під’їзді дозволяє нам рекламувати свій продукт максимально персоніфіковано, звертаючи увагу на найважливіше.

Швидке ознайомлення з пропозицією дозволяє людині одразу прийняти рішення про необхідність даної послуги.

При цьому більше 80% людей користуються ліфтом, і, відповідно, є прямими споживачами реклами в ліфті.

Компанія Marik.ua, маючи в своєму штаті досвідчених фахівців, допоможе в розробці та розміщенні оптимального варіанту реклами на під’їзді або в ліфті.

Ефективність

Для розуміння необхідності розміщення такої реклами розглянемо основні позитивні сторони:

    • Постійний контакт (мінімум 2 рази на день). Мешканці багатоповерхових будинків користуються ліфтом мінімум 2 рази на день. При цьому перебуваючи в ліфті, у людини є від 5 до 20 секунд на ознайомлення з рекламою. Рано чи пізно рекламу побачать та ознайомляться з нею.
  • Охоплення всіх мешканців будинку. Така реклама не працює вибірково. Будь-хто, хто проживає у цьому будинку, незалежно від місця роботи, інтересів і соціального статусу, ознайомиться з вашою рекламною пропозицією.
  • Максимальне таргетування. Для такої реклами можна дуже точно вивчити інтереси цільової групи (мешканців будинку), яким чином подати рекламу, що розмістити на постері та що може бути цікавим. Тобто це робить вашу рекламу максимально ефективною.
  • Не дорого. Для розміщення вашої рекламної пропозиції на під’їзді або в ліфті не потрібно багато фінансових ресурсів. Головне – розуміння потреб конкретного клієнта, і тоді при невеликих витратах ви отримаєте результат у декілька разів більший, ніж витрати.

Приклад

Наприклад, ви відкрили салон краси в сусідньому будинку і хочете, щоб мешканці району дізналися про це. У вас немає великого рекламного бюджету, і витрачати гроші на рекламу на радіо, цитилайти або соц. мережі не цілком обгрунтовано. Оскільки вона не буде працювати на мешканців цього району, а буде більш загальною. Таким чином, ви не досягнете бажаного результату.

Але, розробивши правильний рекламний постер з консультантами компанії Marik.ua, і розмістивши рекламу тільки на під’їздах і в ліфтах вашого мікрорайону, ви отримаєте максимальну ефективність, охопивши лише ту аудиторію, яка вас цікавить.

Результат?

За невеликими витратами ви отримуєте притік клієнтів вашого району та підвищення впізнаваності вашого бренда.

Спеціалісти компанії Marik.ua допоможуть вам в розробці та розміщенні вашої реклами в ліфтах і на під’їздах.

Зв’яжіться з нашим консультантом, і він допоможе вам в реалізації ваших рекламних бажань.

Пишіть, дзвоніть нам для консультації та замовлення!

marik-lyfty-podezdy
Залишіть заявку і ми проконсультуємо Вас