MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Брендбук

Брендбук: ваша стратегія бренду

Брендбук описує весь список правил, які важливо дотримуватися під час створення нових продуктів, активного просування послуг, а також при створенні рекламних кампаній. Це повноцінна платформа і стратегія подальшого позиціонування бренду.

Команда фахівців рекламного агентства MARIK.ua має великий досвід роботи в даній галузі, і, отже, пропонує власну допомогу у процесі розробки брендбуків корпоративного, товарного типу, для інтернет-магазинів, при створенні сувенірів та іншої продукції.

Від чого залежить вартість розробки брендбука?

При створенні брендбука замовники звертають особливу увагу на вартість запланованих робіт. Ведь це досить складний і багаторівневий процес, вартість якого залежить одразу від кількох факторів:

  • Перелік необхідних розділів, кількість носіїв та всіх рекомендацій, спрямованих на майбутнє керування візуальними стратегіями бренда.
  • Масштаб запланованого проекту – що саме бажає отримати замовник?

Наша команда запропонує кожному клієнту декілька ефективних варіантів, щоб замовник міг замовити брендбук, який ідеально підійде для його фірми або організації.

Етапи створення брендбука

Враховуючи всю складність процесів при створенні брендбука, вартість якого відрізняється особливою демократичністю, наші фахівці виконують наступні етапи:

  1. Проведення аудиту візуальної стратегії – аналітична частина.
  2. Визначення необхідної кількості розділів з запропонованого переліку.
  3. Спільна робота з замовником для подальшого розуміння очікувань цільової аудиторії (ЦА).
  4. Підготовка технічного завдання (ТЗ) для кожного окремо взятого розділу.
  5. Створення оригінального дизайну важливих елементів для формування фірмового стилю.
  6. Створення брендбука. Після узгодження стилістики і структури знадобиться верстка та опис всіх носіїв.
  7. Підготовка оригінальних макетів та подальший друк.

Зміст кожного брендбука напряму залежить від конкретної галузі діяльності, в якій працює компанія, організація, від бренда і вихідних завдань, сформованих замовником.

brandbook
Залишіть заявку і ми проконсультуємо Вас