MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Реклама на радіо

Радіо; вул. Проскурівська, Радіо "Люкс ФМ", "Наше Радіо", "Хіт ФМ"

Опис.

Реклама на радіо – ідеальний вид реклами для охоплення максимально широкої аудиторії.

Оптимальним рішенням для такої реклами є однохвилинні аудіо ролики з точковою інформацією.

Для кращого результату необхідно чітко знати свою цільову аудиторію, враховувати тривалість реклами, що супроводжують звуки та музичні вставки, і виділити основне в інформації, що подається.

Не можна допускати, щоб слухач переключив, чи перестав слухати.

Важливою є інтонація читача, основні посили в рекламному тексті, і не перевантаженість обсягом.

Ефективність реклами на радіо.

Що ж особливого в аудіо рекламі і чому радіо – ідеальний варіант для розміщення реклами?

  • Велике охоплення аудиторії. Радіо слухає велику кількість людей, що дає охоплення не лише цільової аудиторії, а й випадкових людей, які можуть стати вашими клієнтами.
  • Висока якість охоплення та зацікавленості цільової групи. Якщо людина зацікавлена в якійсь послузі, то реклама на радіо тільки направить її до вас. Почутий ролик зміцнить його бажання та виділить того, до кого можна звернутися за послугою. Вас.
  • Ненав’язливість. Радіо реклама працює як фонове супроводження, не викликаючи відторгнення. Вона точно спрацює для того, кому це дійсно потрібно і не стане подразником для інших.
  • Охоплення аудиторії у певний час. Можна проаналізувати і простежити, у який час оптимально включати рекламу для вашої цільової аудиторії. В який час дня, який годинник і т.д. Від цього ефективність реклами буде вищою.
  • Тривалий ефект. Почувши рекламну пропозицію, людина, як правило, пам’ятатиме її довгий час. Не важливо, де він почув, але аудіо фрагмент залишиться в пам’яті надовго.
  • Це не дорого. Враховуючи ефект, що надається, такий вид реклами не є дорогим, і доступний для будь-якого виду бізнесу.

Замовити рекламу на радіо найкраще за допомогою компанії Marik.ua, спеціалісти якої допоможуть у розробці найкращого рішення для вас.

Комплексний підхід до реклами дозволяє досягти найкращих результатів і найбільшої ефективності при правильному плануванні.

Пишіть, дзвоніть нам для консультації та замовлення!

4-marik-reklama-na-radio
Залишіть заявку і ми проконсультуємо Вас