MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Друк на плівці ORACAL

Друк виконується на еластичній плівці з глянсовою або матовою поверхнею. Не боїться ні води, ні бруду. Температурний режим плівки допустимий в межах - 40 °З до 80 °З, тому температурні умови нашого регіону абсолютно не перешкода. Плівка зберігає свій презентабельний вид близько 3 - 7 років.

Друк на плівці Oraca  один із найпопулярніших і часто використовуваних видів друку реклами. Великий вибір плівок за товщиною, ступенем прозорості та можливість робити рекламні оголошення практично будь-яких розмірів зробили Oracal одним із найкращих матеріалів для друку у сучасній рекламі.

В чому ж особливості друку на плівці Oracal:

  • Може бути як матовою так і глянцевою.
  • Колір самої плівки. Основа може бути як прозорою так і молочного кольору, що разом із вибором поверхні (матова чи глянцева) дає можливість кастомізації вашої реклами. Тобто ви можете замовити саме те, що вам подобається.
  • Прозорість. Плівка може бути різного ступеня прозорості та здатності пропускати світло.
  • Зносостійкість і довговічність. Oracal – матеріал, який довгий час не втрачає свого початкового вигляду. З придатних погодних умов така реклама буде зберігати хороший вигляд протягом до 7 років. Також така плівка відповідна до впливу морозу, ультрафіолету та інших факторів.
  • Друк будь-яких розмірів. Oracal – дуже хороший і гнучкий матеріал для роботи, і розмір оголошення зависить лише від вашої фантазії, а не від технологічних обмежень. Вони просто відсутні!
  • Простий монтаж і демонтаж. Таку рекламу легко як клеїти на будь-яку поверхню, так і потім знімати.
  • Можна наклеїти практично на будь-яку поверхню. Практично немає обмежень у тому, на що клеїти плівку. Інтер’єри, вітрини, транспорт, банери, щити, рекламна упаковка та ще десятки категорій, в яких використовується Oracal.
  • Доступна ціна. При тому, що у цієї плівки вже і так досить плюсів для її використання в своїй рекламі, безумовним перевагом є її цінова доступність. Це недорога “насолода”, і дозволити собі друк на Oracal може практично кожен.

Якщо існує потреба в правильному використанні рекламного бюджету та створенні максимально ефективної реклами, необхідна допомога професіоналів. Які допоможуть в розробці правильної стратегії розміщення, в дизайні та де найкращим чином друкувати свою рекламу.

Компанія Marik.ua має великий досвід у розробці рекламних кампаній і має у своєму штаті професіональних консультантів, які завжди допоможуть вам.

Замовити друк на пленці Oracal у нас буде найкращим рішенням для продвиження вашого бізнесу!

Пишіть, дзвоніть нам для консультації та замовлення!

marik-druk-na-plivtsi
Залишіть заявку і ми проконсультуємо Вас