MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Плоттерна порізка плівки

Технологія, яка дозволяє прорізати до підкладки, висікати, перфорувати, різати наскрізь матеріал уздовж контура зображення з різних матеріалів, наприклад, з плівки, що самоклеїться. ПЛІВКА оракал, АКРИЛ 3 мм, АКРИЛ 5 мм

Для створення рекламних оголошень різних форм використовується плоттерна порізка.

На самоклеючійся плівці за заданим контуром вирізають малюнок абсолютно будь-якої форми, що дозволяє створювати оригінальні та нестандартні рекламні макети.

Нарізка відбувається спеціальним пристроєм – плоттером, який вирізає плівку дуже точно, з максимальною похибкою в 1 мм. Це надає точність в нарізці і можливість створювати унікальні форми для реклами.

Для яких цілей вам може знадобитися плоттерна нарізка плівки:

  • Реклама на вітринах. Оригінально виглядає такий вид реклами на склі. Ми бачимо не класичні рекламні постери-прямокутники, а фактично малюнки на склі, що візуально полегшує сприйняття, надає більше “повітря”.
  • Транспорт. Цікаві рішення для автомобілів і громадського транспорту. Можливість вирізати частину реклами, щоб вона потрапляла в проміжки між склами, і не закривала огляд.
  • Декор. Часто порізку використовують в декоративних цілях, в оформленні інтер’єрів. Для створення ефекту тривимірності в приміщенні.
  • Іграшки, канцелярія, офісні приладдя і т.д. З плівки можна вирізати невеликі деталі для наклеювання на іграшки, тетраді, блокноти, папки, офісні меблі (стільці, тумби і т.д.)
  • Сувенірні вироби. Також використовується для нарізки малюнків на сувеніри і подарункову продукцію.

Нарізка можлива на плівці Oracal різної товщини та розмірів. Замовити плоттерну нарізку в компанії Marik.ua можна в будь-який час і в будь-якому обсязі.

Створення оригінальних нестандартних рекламних пропозицій тільки підвищить інтерес до вашого бренду, і приверне більше покупців.

Основні плюси плоттерної нарізки очевидні:

  • Оригінальність. Створення цікавих, непередбачуваних за формою рекламних форм і малюнків.
  • Точність. Можливість робити навіть невеликі сувенірні форми-наклейки для брендування своєї продукції або оформлення.
  • Нарізка будь-якої плівки. Вибір матеріалу виключно за бажанням. Зробити точну нарізку можливо на абсолютно різних плівках. Від цього залежить і тривалість. Хочете рекламу з коротким терміном дії – обираєте один матеріал, хочете більш стійку – обираєте інший.
  • Ціна. Це не дорого. Замовити плоттерну нарізку вигідно, так як в сукупності з іншими рекламними пропозиціями це оригінальні та нестандартні рішення за невелику ціну.

Плоттерна нарізка плівки в компанії Marik.ua дозволить створювати оригінальні та ефектні рекламні об’єкти за невеликими фінансовими вкладеннями.

Консультанти нашої компанії допоможуть вам у виборі найкращих варіантів матеріалів та декору для вашої реклами.

Пишіть, дзвоніть нам для консультації та замовлення!

13-marikp-ploterna-porizka
Залишіть заявку і ми проконсультуємо Вас