MARIK

Рекламна компанія повного циклу

Друк на банері

Ламінований (фотодрук) 1440dpi, Литий (фотодрук) 1440dpi, Сітка "Mesh" (70% пробіл. світла), УФ друк

Баннер – один з найпопулярніших видів реклами та поширення інформації про себе серед споживачів.

Широкоформатний друк на баннері технологічно дуже зручний і вигідний, оскільки матеріал для друку подається у вигляді рулонів. Це дозволяє виготовляти баннери різних розмірів, матеріал для друку довговічний, і немає складнощів у технології, які б робили таку операцію дорогою.

Які ж особливості друку на баннері

  • Розмір баннера обмежений лише розміром станка. Зазвичай ширина 3-5 метрів. Цього достатньо для більшості сучасних баннерів. Якщо не вистачає такої ширини, то проводиться склейка або з’єднання частин. Тобто фактично можна роздрукувати баннер будь-якого розміру.
  • Матеріал для друку довговічний, що робить баннери стійкими до погодних умов і інших факторів в експлуатації.
  • Матеріал, з якого друкують баннери, легко піддається очищенню, що дозволяє обробити його очищувальним засобом при забрудненні. Якість матеріалу від цього не страждає.
  • Вартість виготовлення баннерів залежить від матеріалів, тому завжди можна підібрати оптимальне рішення для друку для кожного замовника.

Друк на баннері буває кількох видів (це залежить від матеріалів, з яких вони виготовляються):

  • Литий баннер – більш довговічний і міцний. Великий строк експлуатації. Легший в транспортуванні. Але вартіший.
  • Ламінований баннер – менша щільність і, відповідно, менша довговічність. Такий вид друку дешевший і може використовуватися для коротких рекламних кампаній. Більше кількість баннерів за короткий період часу при малих витратах.
  • Баннерна сітка – перфорована поверхня такого матеріалу зменшує ймовірність завіювання тканини вітром (вітрозахисність), особливо на великій висоті.

Також друк на баннері

  • З малою прозорістю (10%).
  • Backlit – спеціальний транслюцентний матеріал з високою пропускною та розсіювальною здатністю світла. Це може бути плівка, папір або тканина.
  • Blackout – двосторонній баннер із спеціальним шаром, який не дозволяє рекламі перебивати з одного боку на інший.

Друк широкоформатних рекламних щитів – популярний, ефективний, недорогий і досить довговічний.

Якщо вас цікавлять технологічні деталі друку на баннері, особливості виробництва, або ви хочете проконсультуватися – звертайтесь до наших консультантів за допомогою.

Компанія Marik.ua допоможе вам у виборі оптимального матеріалу для друку вашої реклами на баннері, враховуючи ваші побажання та можливості!

Ми підберемо найкраще рішення для вашого бізнесу, яке дозволить привернути більше клієнтів і ознайомити їх з вашим брендом.

Пишіть, дзвоніть нам для консультації та замовлення!

marik-baner-vyhotovlennia
Залишіть заявку і ми проконсультуємо Вас