Рекламна компанія

0

0

/
/
Дизайн

Дизайн

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

42 переглядів
42 переглядів
49 переглядів

Реклама, яка не має ефектного дизайну, немов смачна цукерка в некрасивій обгортці. Начебто і ласощі, встояти перед яким неможливо, але поспішати спробувати ніхто так і не ризикує. Реалії такі: коли є з чого вибирати, а сьогоднішнє різноманіття створює всі для цього умови, тоді навряд чи хто буде зупинятися на тому, що не викликає симпатії і довіри.

На думку експертів, у реклами є три секунди, щоб привернути увагу оточуючих. За цю коротку мить людина повинна “зачепитися” за щось для нього цікаве. І якщо враховувати те, що близько 80% рекламної інформації сприймається, перш за все, через зір, то “брати” потенційного клієнта необхідно нічим іншим, як дизайном – добре продуманим професійним дизайном.

Якщо у золотої рибки є ліміт на три бажання, то у Marik.ua такого ліміту немає. Наша пропозиція – виконання всіх бажань в дизайні – створення ідей і рішень, що сприяють підвищенню продажів і рейтингу компанії в цілому. Фірмовий стиль, поліграфія, зовнішня реклама, виставкові стенди, сувенірна продукція, – фахівці студії зроблять оформлення будь-якого рекламного носія в кращому вигляді.

 

Що отримує компанія, яка звернулася в нашу компанію.

  • Якісну дизайнерську розробку рекламних матеріалів, що сприяє ефективному просуванню товарів і послуг;
  • Упевнений вихід на ринок з гідною самопрезентацією;
  • Імідж-репутацію сильної і самодостатньої компанії, що має стійкий образ в суспільній свідомості;
  • Позитивний внутрішньокорпоративний імідж, який формує доброзичливий соціально-психологічний клімат всередині компанії;
  • Неповторний і запам’ятовується фірмовий стиль, який допоможе гідно конкурувати в галузі.

Чому варто вибрати саме нашу студію дизайну.

  • Швидко, бездоганно і унікально – так працюють фахівці студії. Ми гарантуємо оперативне та якісне виконання завдань, без прострочень і косяків.
  • У нас є чималий досвід поєднання креативних, нових і перевірених часом прийомів в рекламі. Це допомагає в розробці дійсно успішних дизайнерських рішень.
  • Кожному проекту ми гарантуємо відповідальне ставлення, індивідуальний підхід і доступну вартість.
  • Дизайн очима нашої компанії – це творчість, натхнення і прорив. Тому сміливо заявляємо, ми любимо свою роботу і зробимо все як для себе.

Дизайн реклами – це тонке мистецтво, засноване на фундаменті психологічного впливу. І цим мистецтвом ми добре володіємо. Базування роботи на сукупності сучасних поглядів, підсвідомих прийомів і креативного підходу дозволяють досягати дійсно хороших результатів.

Не варто забувати, що наша студія є часткою рекламного агентства повного циклу, і крім дизайнерської розробки рекламних матеріалів ми здійснюємо друк, виготовлення і розміщення реклами, що здатне значно полегшити задачу розкрутки компанії. Рекламне агентство Marik.ua здатне на все!

Форма зв'язку

Ми надамо Вам консультацію і уточнимо замовлення. Залиште свій контакт.

марік логотип