MARIK.ua

Рекламна компанія

0

0

»
»
Рекламна продукція

Рекламна продукція

18 марік х-банер
8 переглядів

Просування продукції на ринку з високою конкуренцією не обходиться без рекламної продукції. Корисні сувеніри з символікою компанії, яскраві стенди і плакати привертають увагу покупців, формують позитивне ставлення до бренду в цілому, що підвищує обсяг продажів.

Види рекламної продукції

Залежно від сфери застосування, цільової аудиторії і виду товарів або послуг, використовується кілька видів рекламної продукції:

 • рекламні стенди – свого роду візитна картка компанії на спеціалізованих виставках, презентаціях нової продукції, промо акціях. Подібні конструкції легкі, недорогі, швидко збираються, при необхідності їх оперативно переносять на нове місце. Стенд відображає стиль компанії, основні відомості про продукцію, контактні дані;
 • вивіска – традиційний вид рекламної продукції, який виконує інформаційну функцію, попутно формуючи позитивний імідж. Найчастіше вивіски розташовують над входом в закладу, перетворюються в деталь іміджу. Вартість виготовлення вивісок порівняно невелика, а охоплення цільової аудиторії при цьому можна порівняти з телевізійною рекламою;
 • рекламні плакати різного формату – найбільш поширений тип подібної продукції. Легкі білборди і розтяжки, виготовлені з синтетичних тканин з просоченням з ПВХ, встановлюються в короткі терміни;
 • промо-стійки – рекламна продукція для розміщення в торгових залах гіпермаркетів і розважальних центрів. Подібні конструкції дозволяють зручно розкласти пробники косметичної продукції або невеликі порції для дегустації продуктів харчування.

Рекламно-сувенірна продукція

Подібну продукцію використовують для формування позитивного враження про торгову марку або бренд. Профільні компанії надають послуги брендування будь-яких предметів, від одягу до канцелярського і засобів гігієни.

Вартість подібних послуг невисока, а діапазон використання – найширший. Брендовані календарі, канцелярське приладдя та різноманітна упаковка використовуються в якості корпоративних подарунків на заходах.

Головна мета рекламних сувенірів – підвищити впізнаваність бренду, створити позитивну асоціацію продукції з проведеними промо акціями та іншими заходами.

Рекламна поліграфічна продукція

Друкована реклама – доступний за ціною і ефективний спосіб привернути увагу до нового продукту або послуги. Можливості комп’ютерної техніки і різноманітність матеріалів для нанесення друку дозволяють створити візитки, флаєри, буклети та календарі в будь-якій стилістиці, яка потрібна замовнику.

Поліграфічна продукція має вільну форму видання, від кишенькового календаря до повнорозмірного буклету. Це дозволяє вмістити будь-яку кількість тексту, при цьому замовник може особисто звернутися до своїх клієнтів через продукцію.

Друковану продукцію можна націлити на вузьку цільову аудиторію: наприклад, створити картки знижок на дитяче харчування, товари для саду та городу. Готові матеріали лунають оперативно, допустимо багаторазове використання і швидке оновлення інформації.

Ринок поліграфічної продукції насичений, тому основні витрати – створення оригінального дизайну і підбір незвичайних матеріалів.

Рекламні стійки для друкованої продукції

Спеціальні покриття конструкції з дерева, металу або пластику встановлюються в місцях найбільшої прохідності, привертаючи до себе увагу. Як правило, стійки забезпечуються декількома місткими накопичувачами, в які поміщаються буклети, журнали або візитні картки. Подібні конструкції використовуються для розміщення безкоштовних примірників, для продажу журналів і газет.

Обертові конструкції – найбільш зручне рішення для розміщення буклетів і флаєрів різних компаній. Такі стійки встановлюють в кафе, барах, при вході в торгові центри. Основне завдання стійки – організувати зберігання матеріалів, щоб у відвідувачів не склалося враження «хаотичного нагромадження» матеріалу.

Рекламні стійки пропонуються в готовому вигляді, при необхідності замовники можуть вдосконалити пропоновані моделі під свої потреби. Найбільш зручний і часто зустрічається варіант – пластикові та металеві розбірні конструкції з відсіками різних розмірів. Такі стійки легко переносяться з місця на місце, вміщають журнали, буклети та календарики різних форматів.

Підставки з оргскла під рекламну продукцію

Акуратне розміщення рекламних матеріалів дозволяє кожному клієнту розглянути представлене на вітрині, тому прозорі підставки з оргскла – оптимальний варіант вітрини.

Комбінація з оргскла різної товщини, фактури і кольорів створює зручну у використанні, оригінальну і легку конструкцію. Стандартні або виконані на замовлення, підставки легко вміщають рекламну продукцію різних форматів.

Залежно від особливостей розміщення, підставки бувають трьох видів

 1. Настільні моделі виготовляються горизонтальними або вертикальними. Найчастіше така модифікація використовується для розміщення невеликої кількості продукції: стопки кишенькових календарів, закладок для книг. Подібні підставки зручно розміщуються біля каси магазинів, при вході в торгові центри або кінотеатри, поруч зі стійкою інформації.
 2. Підлогові конструкції мають основу з фанери, металу або оргскла. Такі конструкції більш місткі, призначені для розміщення великих обсягів рекламної продукції. Прозорий матеріал і різні розміри секцій для зберігання дозволяють презентабельно розкласти рекламну продукцію. Безбарвні стійки поєднуються з будь-яким інтер’єром приміщення.
 3. Настінні конструкції – компактний варіант підставок, який закріплюється на рівні очей відвідувачів. Подібні підставки теж прозорі, тому не відволікають увагу від рекламної продукції.

Рекламна і сувенірна продукція з логотипом

Виготовлення сувенірної продукції для широкого кола користувачів передбачає невеликі витрати на брендування товарів: логотип або корпоративна символіка наноситься на різні поверхні. За бажанням замовника, вибирається одне з готових рішень, або створюється індивідуальний макет.

Нерідко сувенірна продукція для ключових клієнтів або керівництва компанії виготовляється окремою партією: метод нанесення логотипу або символіки залишається колишнім, змінюється якість самих матеріалів.

Виділяється чотири основних методи брендування продукції, виготовленої з будь-яких матеріалів:

 1. Друк за допомогою тиснення застосовується при нанесенні зображень на обкладинки та вироби зі шкіри, паперу або картону. Такий метод створює фактурну друк, приємну на дотик.
 2. Метод деколи застосовується для нанесення рекламних зображень на гладкі пластикові та керамічні поверхні: гуртки, попільнички, прес-пап’є.
 3. Шовкографія – основний інструмент створення брендованих пакетів, футболок та іншого трикотажу.
 4. Тамподрук – спосіб нанесення зображення на речі для частого вживання: брелоки, ручки, запальнички.

Розробка і створення дизайну рекламної продукції

Дизайн будь-якого рекламного продукту починається з розробки макету, який поєднує інформативність, корпоративну забарвлення і оригінальну ідею в своєму оформленні.

Залежно від кінцевої завдання буклетів і листівок, використаних матеріалів, цільової аудиторії, створюється концепція дизайну.

Проект-ескіз майбутньої продукції показує стилістику, спосіб поєднання фотографії, тексту, матеріалів і колірних рішень, компонування інформації на вільної площі.

Головний принцип хорошого дизайну – рівновагу форми і змісту: помітне оформлення не повинно перешкоджати сприйняттю інформації. Дотримуючись цього принципу, агентства по дизайну рекламної продукції підбирають потрібний формат, розмір і кількість зображень, колірну гамму майбутніх рекламних матеріалів.

Наприклад, інформація, розміщена на буклеті покликана привернути нових клієнтів, дати короткий розуміння про продукти або послуги. Багатосторінкові рекламні брошури стандартного формату можуть пропонувати клієнтам повноцінний огляд діяльності компанії, її місії та продуктової лінійки.

Виготовлення та друк рекламної продукції

Створення макета і процес друку рекламної продукції найкраще доручити одній компанії: це прискорить процес узгодження, виключить можливі доробки, викликані розбіжністю форматів ескізу або іншими технічними питаннями.

В цілому, виготовлення рекламної продукції складається з декількох етапів:

 1. Підготовка до включає створення трафаретів, фотокліше, друкованих форм. У додрукарської підготовки входить і обробка зображень за допомогою комп’ютерних програм.
 2. Друк тиражу продукції виконується за допомогою офсетних методів, флексографії. Профільне обладнання дозволяє виготовити великі тиражі в найстисліші терміни.
 3. Післядрукарська обробка отриманих матеріалів включає брошурування, переплетення, висікання, лакування або ламінування матеріалів. У деяких випадках це робиться вручну, щоб повністю передати задум дизайнера в готовому продукті.

Рекламна продукція

Ми надамо Вам консультацію і уточнимо замовлення. Залиште свій контакт.

produkcia-woman