Відправляємо замовлення

Рекламний аудит

Реклама в Хмельницькому та Україні. Замовити рекламний аудит (аудит реклами) в Хмельницькому та Україні, як спосіб визначити цільову аудиторію та спрямувати рекламу з зовнішньої реклами, Google, Facebook, Instagram, Youtube для збільшення продаж, як в Хмельницькому так і у всій Україні. Ми проведемо перший аналіз для визначення інструментів, які будуть найбільш відповідати цілям Вашого бізнесу. Щоб була успішна реклама в Хмельницькому замовте наш професійний рекламний аудит в Хмельницькому в Хмельницькому та Україні.

Заповніть форму

*безкоштовно при умові замовлення послуг

Що входить в аудит (FAQ)?

Щодня тисячі людей шукають продукти, послугу чи товар. Компанії розміщують свої пропозиції на рекламних носіях для того, щоб комунікувати зі своїми потенційними клієнтами.

Ми зробимо вибірку наявних аудиторій в інтернеті для вашої пропозиції / товару / послуги.

Ми прорахуємо оптимальний масив витрат на рекламу, при якому буде найбільша раціональність вкладених коштів до отриманих результатів.

До прикладу, якщо витрачати на рекламу 1000 гривень за умовну одиницю часу і це приведе 50 клієнтів з запитами у Вашу компанію, як це буде трансформуватися в дохід.

Різного масштабу компанії проводять рекламу на різний масштаб території з різною кількістю дотику до клієнта, аж поки це не переросте спочатку в покупку, а потім в постійне використання послуги і рекомендацію Вас своїм знайомим.

Ми заміряємо воронку продаж (тунель продаж) у Вашій сфері, прораховуючи витрати масиву на одиницю клієнта.

Кожен повинен знати, де сидять його клієнти?

Ми прорахуємо можливі комунікації в тих способах в яких найбільш комфортніше комунікувати Вашим потенційним клієнтам.

Все одразу і не охопиш, але з чого варто почати і яка повинна бути послідовність дій за принципом step-by-step — вкладення в рекламу ➜ отриманий дохід ➜ вкладення частини доходу в рекламу ➜ отриманий дохід…  

До аналізу ми залучаємо спеціалістів широкого спектру.

Ми проводимо аналіз трафіку клієнтів та комунікаціїз ними у вашій галузі з врахуванням особливостей конкретно Вашого бізнесу, тому просимо Вас максимально деталізовано та педантично описати про нього у формі.